top of page

PONDĚLÍ 7. 11. 2022

Jihočeský vzdělávací miniveletrh 

Riegrova 51, České Budějovice

SÁL 1

9:30 - 10:00

10:00 - 11:30

Zahájení - přivítání hostů

PhDr. Jakub Železný - český novinářrozhlasový a televizní moderátor. V České televizi moderuje zpravodajské pořady Události a Události, komentáře- přednáška s diskusí

12:00 - 13:00

Ing. Žaneta Kubová Andělová - vedoucí regionů Czechitas s tříletou zkušeností z neziskového vzdělávacího IT sektoru 
Ženy v IT – povolání budoucnosti - české ženy a digitální technologie – jak si stojí v porovnání s Evropou? Jak v ČR vypadá IT trh práce a proč je IT oborem budoucnosti?
- přednáška s diskusí

13:00 - 14:00

Tomáš Ervín Dombrovský - analytik ve společnosti LMC. Podstatnou část své energie věnuje rozboru dat, jevů a trendů v propojených světech vzdělávání a práce. Snaží se nacházet, pojmenovávat a rozvíjet to, co je zásadní pro smysluplné uplatnění lidí a jejich lepší spolupráci ve firmách i veřejných institucích. - přednáška s diskusí

14:30 - 16:00

Jiří Ježek - bývalý český profesionální handicapovaný cyklista. Šestinásobný paralympijský vítěz a šestinásobný mistr světa je nejúspěšnějším cyklistou paralympijské historie. Úspěšně absolvoval i závody se zdravými cyklisty. Věnuje se různým dobročinným projektům a motivačním přednáškám.
- přednáška s diskusí

16:30 - 17:00

Mgr. Monika Tischlerová - certifikovaná koučka, lektorka a personalistka s více než desetiletou praxí v oblasti rozvoje a vzdělávání. Pomáhá růst jednotlivcům i firmám. Zaměřuje se na koučink, trénink soft skills a personální poradenství.
- přednáška

SÁL 2

10:00 - 10:30

Zahájení - přivítání hostů

10:30 - 11:30

Ing. Oldřich Hes - 7 super tipů pro Word a Excel - Ukážeme si nejlepší nástroje a postupy ve Wordu a Excelu, které jsou praktické, rychlé a jednoduché. V závěru bude prostor pro dotazy (i nad rámec prezentovaných témat).

12:00 - 13:00

13:30 - 14:15

14:30 - 15:30

16:00 - 18:00

Mgr. Markéta Drdová, Mgr. Edita Nevoralová,
Dagmar Svobodová

Národní pedagogický institut vám pomůže k úspěšné kariéře: Jak může Europass pomoci k úspěchu v kariéře či studiu? Jak se stát asistentem pedagoga nebo si dodělat pedagogické minimum? Jak můžete získat kvalifikaci k nové práci nebo k podnikání?

Objev v sobě lídra - Hana Kuboušková, Marie Rysová a Jan Plojhar - dlouholetí členové JCI, kteří si vyzkoušeli leadership na nejrůznějších úrovních jak v rámci JCI tak i na jiných pozicích dalších organizací. Absolvovali množství odborných tréninků a leadershipových akademií v Čechách i v zahraničí. Poskytují příležitosti dalším mladým lidem, kteří chtějí měnit svět k lepšímu.

Mgr. Edita Nevoralová, Mgr. Markéta Drdová,
Dagmar Svobodová

Národní pedagogický institut vám pomůže k úspěšné kariéře: Jak může Europass pomoci k úspěchu v kariéře či studiu? Jak se stát asistentem pedagoga nebo si dodělat pedagogické minimum? Jak můžete získat kvalifikaci k nové práci nebo k podnikání?

Bc. Martin Řehka - Bezpečný internet 2022, prevence pro firmy, školy i rodiče - ukážeme si, jak ochránit svou firmu,  sami sebe nebo své blízké v online prostředí. Nezůstaneme jen u teoretických pouček, ale ukážeme si konkrétní řešení, jak si maximálně zajistit ochranu na internetu a jaké typické chyby uživatelé na internetu dělají.                          

bottom of page